Registripidajate Inforuum
Sisukord Kõik teemad
Ligipääsu saamiseks tuleb EISile edastada sertifikaaditaotlus, IP aadress(id) ja isikukoodi põhise konto andmed. EIS väljastab sertifikaadi EPP ja REPP liidese kasutamiseks ja loob juurdepääsu Registripidaja portaali vastavate isikukoodide omanikele.

Eesti ID kaarti mitteomavad isikud saavad veebikeskkonda logida kasutajanime ja PKI sertifikaadiga. Sellisel juhul tasub silmas pidada, et sertifikaaditaotluses CN oleks sama, mis soovitud kasutajanimi.

IP ligipääsutellimuste juures palume märkida, kas IP on mõeldud EPP/REPP, registripidaja portaali või mõlemi jaoks. Uute registripidaja portaali kasutajakontode puhul tuleks märkida, kas kasutajal on õigused EPP toimingute või arvelduse (Billing) funktsioonide jaoks või mõlemad õigused.

NB! Lubatud IP-de arv on reguleeritud Registrilepinguga. IP-sid on võimalik lisada vaid ükshaaval, mitte võrguvahemike kaupa.

Toodangu keskkonna liideste aadressid:

Millised on erinevad kasutajaõiguste tasemed Registripidaja portaalis?

On olemas 3 taset: EPP õigustega kasutaja näeb kogu registreerimisteenustega seotud funktsionaalsust, billing õigustes kasutaja arveldusfunktsioone ja kui kasutajal on mõlemad õigused, siis mõlemaid.

Kas registripidaja saab ise uusi kasutajaid luua ja hallata?

Hetkel veel ei saa. See võimalus võib lisanduda tulevikus.